Історія про коронавірус

Сьогодні, коли людство занепокоєне пандемією вірусу SArs-Cov2 і вчені всього світу працюють над пошуком засобів, що можуть зупинити коронавірус, допомогти хворим і запобігти поширенню цього лиха, багато яких пересічних громадян хвилює питання: як про цю проблему розказати дітям, як уберегти їх від стресу? Зміна звичного способу життя, нерозуміння того, що відбувається навколо, тривога, що відчувається з боку дорослих... — усе це може стати причиною дезорієнтації, навіть викликати паніку, особливо в малюків.

І звісно, видавництво «РАНОК», цільовою аудиторією якого є діти, батьки і педагоги, не може залишатись осторонь. У тісній співпраці з італійським видавництвом Ericson — нашим партнером — видавнича група «Кенгуру» підготувала до друку книжку відомого психолога Франчески Далл’Ара, що допоможе знайти відповіді на важливі запитання. Цю книжку можна завантажити абсолютно безкоштовно!

Автор на прикладі героїв книжки (мами та її доньки) доводить, як важливо надавати дитині максимум інформації, пояснювати їй усе спокійно, дохідливо, використовуючи прості, зрозумілі фрази.

Необхідно знайти потрібні слова, акцентуючи увагу на поясненні причин теперішніх змін життя, важливості прийняття цих змін і на навчанні базових правил поведінки задля збереження здоров’я. Перш за все, потрібно підбадьорити дитину та переконати її в тому, що дорослі роблять усе можливе, щоб подолати небезпеку. Хоча ще й існує багато невизначеності та

проблем. Не забувайте, діти здатні інтерпретувати все на власний розсуд, якщо не отримують жодних пояснень. Треба розмовляти з дітьми, щоб уникнути плутанини в їхніх голівках та зайвої тривоги.

Сподіваємося, книжка «Історія про коронавірус» допоможе вам знайти в собі сили не впадати у відчай, жити з надією і вірою, бути щасливими попри все!

 

Завантажити книгу

 

Теми курсу

Перед відвідуванням сайту оберіть один з варіантів: