Поради з користування сайтом

Мета проекту "Інтерактивне навчання"

   

   Інтернет став невід’ємною частиною нашого життя. Він є не тільки цінним джерелом інформації, а й чудовим засобом комунікації для людей. Комп’ютери проникли у всі сфери діяльності людини, починаючи з початкової освіти і закінчуючи вивченням найновітніших технологій. Сучасний освітній процес важко уявити без використання комп’ютеру та Інтернету.
     Інтерактивне навчання – це сучасна потреба всього освітнього процесу.
   Видавництвом «Ранок» створений проект «Інтерактивне навчання», який надає можливість учням проходити тестування з основних предметів та перевіряти якість та рівень своїх знань.
   «Ніякого комп’ютеру та Інтернет доки уроки не будуть виконані» , – таку фразу дуже часто можна почути від батьків. Наш проект, навпаки присвячений тому, щоб долучити дітей до світу цікавої та корисної інформації. Завдяки ньому діти можуть відкрити для себе нові знання, займатися самонавчанням з цікавістю. Наш проект є другом дитини, який дозволяє дізнаватися багато нового та цікавого, є помічником у навчанні. Нові технології не стоять на місці, тому такий спосіб навчальної діяльності є сучасним, інноваційним та захоплюючим, підвищує комп’ютерну грамотність учнів.

Що пропонує проект «Інтерактивне навчання»?

    Це реальні тести для підготовки до контрольних робіт за темами основних шкільних дисциплін. Усі завдання тестів розроблені кращими методистами та відповідають навчальним програмам.
   Учні можуть дистанційно проходити більшість тестів з предметів абсолютно безкоштовно.
  Звертаємо увагу на те, що структура тренувальних контрольних робіт, представлених на сайті, відповідає структурі реальних завдань для перевірки знань, які використовуються у школах.
  Тести є різноманітними за своєю структурою: серед них є тести як закритого, так і відкритого типів (на визначення однієї правильної відповіді, декількох правильних відповідей, запитання на встановлення відповідності та послідовності, запис правильної відповіді).
  Проект ІН для вчителів має свої переваги. Кожний вчитель, який зареєструється на сайті, може отримати доступ до результатів учня з кожної теми у зручному табличному вигляді, формувати свої «Класи». Сайт дає можливість співпрацювати з учнем, перевіряти динаміку його успіхів.
  Проект дає можливість учням скоригувати свою підготовку до контрольних робіт з предметів. Після проходження кожного тесту учень отримує не тільки автоматично розраховані бали. Результати тесту містять правильні та неправильні варіанти розв’язання, подані в кольоровому вигляді, що дає можливість учню сконцентрувати увагу на своїх досягненнях та помилках.
   До того ж, при вирішенні ряду тестових завдань, зокрема з математики, учні отримують можливість ознайомитися з детальним ходом розв’язання кожного конкретного завдання.
  Важливим моментом є те, що сайт проекту «Інтерактивне навчання» має дуже зручний, «доброзичливий» інтерфейс, який допомагає інтуїтивно знаходити потрібну інформацію. Частина курсів, зокрема завдання з іноземних мов, багато ілюстровані, що спрощує сприйняття матеріалу.
  Кожен користувач сайту має свій профіль, в якому розміщений список його курсів, а також результатів до кожного тесту, завдяки чому можна спостерігати за динамікою свого самонавчання та поступовими успіхами. В разі необхідності учень може надати вчителеві доступ до своїх результатів проходження курсів.
  Отже, проект «Інтерактивне навчання» - це проста, зручна і гнучка система підготовки до контролю знань з різних предметів. Ми віримо, що навчання є найкращою інвестицією у майбутнє, а, отже, прагнемо надавати такі освітні послуги, які дозволяють здобувати знання із максимальним комфортом для кожного учня.

Перед відвідуванням сайту оберіть один з варіантів: