Поради з користування сайтом

Розпочинаємо роботу з інтерактивними курсами

1. Вперше на сайті

2. Реєстрація на сайті

3. Початок роботи з сайтом

 

1. Вперше на сайті

Якщо ви вперше завітали на сайт Інтерактивне навчання, ви можете спочатку переглянути, які матеріали пропонує наш сайт для учнів та вчителів, ознайомитися з порадами для користувачів. Незареєстрований користувач може продивитися, які є матеріали на сайті, але відкрити їх не може, не може скористатися скретч-карткою. Тож радимо одразу перейти до реєстрації.

При першому вході на сайт можете обрати свою роль Учень або Вчитель, натиснувши на відповідну кнопку. Матеріали, які відображаються вчителеві та учню відрізняються. Вчитель має доступ до всіх матеріалів.

Якщо ви вже зареєструвалися на сайті, на цьому етапі вам потрібно ввести ваш логін і пароль та натиснути Увійти. Тобто якщо ви вже зареєстровані, вам НЕ потрібно знову обирати роль Вчитель/Учень.

Рекомендуємо вам запам'ятати в браузері логін та пароль для сайту, щоб надалі не потрібно було кожен раз вводити їх.

2. Реєстрація на сайті

Для того щоб приступити до роботи з курсами, потрібно зареєструватися або, якщо Ви вже зареєстровані на сайті, зайти під своїм профілем.

Для того щоб зареєструватися, натисніть на посилання Зарєєструватися при вході на сайт або в шапці сайту під полем авторизації.

Для того щоб зайти на сайт під своїм профілем (якщо Ви вже були зареєстровані), введіть логін (адресу електронної пошти) та пароль, вказані при реєстрації, у відповідні поля. Натисніть Вхід.

При реєстрації вам необхідно обов`язково обрати свій статус: Учень або Учитель.

Для учня достатньо вказати адресу електронної пошти (адреса повинна бути реальною) або номер телефону у разі відсутності адреси електронної пошти та пароль. Втім, при користуванні розширеними можливостями сайту (надати доступ до своїх результатів учителю) бажано заповнити додаткові поля. 


Вчителю необхідно заповнити всі обов'язкові поля: ПІБ, область,  номер телефону, предмети, що викладаються.

Для закінчення реєстрації натисніть Продовжити. По закінченню реєстрації Ви побачите повідомлення про успішне завершення реєстрації.

Статус вчителя підтверджується модераторами сайту у ручному режимі, задля зменшення можливості реєстрації учнів під статусом «Вчитель». Іноді модератор зв’язується в телефонному режимі. Підтвердження статусу вчителя має прийти на пошту. Після цього ви можете повноцінно користуватися сайтом як вчитель.

В разі виникнення проблем з реєстрацією або авторизацією на сайті - напишіть нам на адресу interactive@ranok.com.ua!

3. Початок роботи з сайтом

Щоб розпочати роботу, авторизуйтеся на сайті під своїми логіном та паролем, вказаними при реєстрації.

У зареєстрованих користувачів є такі варіанти роботи з сайтом:

1. Скористатися кодом з посібника або скретч-кодом (якщо маєте посібник).

До багатьох посібників видавництва "Ранок" пропонуються додаткові матеріали, які ви можете знайти на нашому сайту. Якщо ви маєте посібник зі скретч-карткою або з кодом для отримання додаткових матеріалів, введіть цей код на сайті.

Код зі скретч-картки або з посібника необхідно ввести у помаранчеве поле на головній сторінці сайту або на сторінці потрібного курсу.

Матеріали за кодом прив’язуються до вашого аккаунту, тому наступного разу Вам необхідно буде уже не вводити код картки, а зайти у свій профіль та перейти до потрібного курсу.

Увага! Перед введенням коду ви повинні отримати підтвердження про присвоєння вам статусу Учителя від адміністратора сайту (повинне прийти на вашу електронну адресу через деякий час після реєстрації).

 

2. Перейти до матеріалів курсів

На нашому сайті представленні матеріали за вчителів та школярів за різними предметами та классами, в тому числе безкоштовні електронні додатки до підручників.

Варіанти матеріалів, які можна знайти на сайті:
•    Онлайн-тести
•    Презентації
•    Відео
•    Аудіо
•    Додаткові матеріали у форматі pdf
•    Додаткові матеріали у форматі doc

Ви можете перейти до обрання потрібного розділу на головній сторінці сайту або на сторінці Курси.

Також ви можете скористатися Пошуком, щоб знайти потрібні матеріали (наприклад, ввести назву предмету, або ключові слова теми).

На сторінці Курси для того, щоб знайти потрібний курс скористайтеся фільтрами Мова, Предмет та Клас.

Відкриються всі матеріали до цього курсу.

Можна відфільтрувати матеріали за посібниками. Для цього натисніть на обкладинку потрібного посібника.

Матеріали на сайті поділяються на повністю безкоштовні, наприклад, онлайн-тестування, та матеріали до окремих посібників.

Синім кольором відображено матеріали, які вам доступні (сині іконки).

Усі доступні матеріали можна завантажити архівом (кнопка внизу сторінки «Завантажити архів з матеріалами»). Або використовувати в онлайн режимі, відкривати, завантажувати окремо.
 

Для того щоб перейти до використання доступних вам матеріалів натисніть на посилання потрібної теми (або її іконку).

 

Помаранчевим (помаранчеві іконки) – це ще недоступні вам матеріали.

Ці матеріали можна отримати, купивши весь курс, якщо на сторінці курсу вказана ціна за курс. Для цього натисніть кнопку Придбати  та оберіть потрібну систему оплати: смс або LiqPay (банківська картка). Кувши курс ви отримуєте матеріали до ВСІХ посібників курсу одразу.

Якщо ви вже маєте посібник, до якого належать потрібні матеріали, то ви можете зробити їх доступними, використовуючи код з посібника або скретч-код з картки (див. вище).

3. Проходження тестів та перевірка знань учнів

Онлайн-тести на сайті безкоштовні і доступні для зареєстрованих учнів та вчителів.

Учитель може створити класи за потрібники курсами та додати до них учнів.

В такому випадку ті учні, що належать до класу вчителя можуть проходити тестування та вчитель буде бачити їх результати.

 

Навчайтеся із задоволенням!

Читати далі:

Додаткові можливості для вчителя. Як їх отримати?

Можливості проекту для учня

 

Перед відвідуванням сайту оберіть один з варіантів: