Поради з користування сайтом

Вчителю: як створити власний клас та додати до нього учнів?

1. Створення власного класу

2. Додавання учнів до створеного класу

3. Перегляд результатів тестування учнів

Для того щоб створити свій клас та бачити результати учнів з проходження онлайн-тестів, ви повинні мати статус "Вчитель". Детальніше про те, як зареєструватися зі статусом "Вчитель" - див. статтю Додаткові можливості для вчителя. Як їх отримати?

Після отримання доступу Ви побачите деякі зміни в інтерфейсі сайту. На головній панелі з'явиться помаранчева кнопке поле для вводу скретч-коду. Також у вас збільшиться кількість курсів та матеріалів, до яких ви можете отримати доступ.

1. Створення власного класу

Для того щоб створити свій віртуальний клас, оберіть вкладку «Мої класи» в шапці сайту.

Або перейдіть з головного баннеру: 

На сторінці, що відкрилася, натисніть кнопку "Створити клас".

У віконці введіть назву класу, що хочете створити, та оберіть курс з онлайн-підготовки, за яким будуть реєструватися результати Ваших учнів. Натисніть "Створити клас".


Після цього на сторінці Мої класи з'явиться новий доданий Вами клас, з інформацією про кількість учнів та кодом для вчителя.

Ви можете створювати таку кількість класів, яку вважаєте за необхідне.

Увага! Для кожного курсу (окремий предме-клас) необхідно створювати окремий клас.

2. Додавання учнів до створеного класу

Для того, щоб додати до створеного віртуального класу учнів, Вам потрібен код, що знаходиться в рядку відповідного класу. 

Скопіюйте код за допомогою кнопки Копіювати в буфер обміну (зліва від коду)  або перепишіть його. Цей код Вам необхідно повідомити учням, яких Ви хочете додати до створеного класу. Ви можете зробити це будь-яким зручним для Вас способом (записати на дошці, розіслати учням код електронною поштою тощо).

Після цього, учні повинні ввести код на сайті - Учню: як надати доступ вчителеві до власних результатів?

3. Перегляд результатів тестування учнів

Для того щоб переглянути результати тестування учнів за темами обраного курсу, натисніть на посилання з назвою відповідного класу.

Відкриється Таблиця з результатами учнів класу за кожною темою. В таблиці вказуються останній результат при проходженні теми, а також кількість спроб, що зробив учень.

 

Учню: як надати доступ вчителеві до власних результатів?

Перед відвідуванням сайту оберіть один з варіантів: