Оплата LiqPay

Більш детально про систему оплати LiqPay.
LiqPay – це система миттєвих платежів, створена ПриватБанком (Україна). LiqPay дозволяє легко відправляти гроші з картки систем VISA/MASTERCARD або будь-якої картки ПриватБанку на віртуальний рахунок в системі LiqPay, прив’язаний до номера мобільного телефону.
З рахунку LiqPay Ви можете розраховуватись в інтернет-магазинах, переводити гроші на другий рахунок LiqPay, поповнювати телефон і т.п.


Основні переваги LiqPay:
- зручність;
- високий рівень захисту;
- не потребує реєстрації. Ідентифікатором (номером рахунку) служить номер мобільного телефону, а високий рівень безпеки забезпечується технологією ОТР (One-time Password – одноразовий пароль.) Транзакції підтверджуються динамічним одноразовим паролем, який надсилається в безкоштовній СМС;
- не потребує встановлення спеціальної програми (на відміну від WebMoney);
- більш низькі ціни у порівнянні з оплатою через СМС;
- можливість купувати декілька книг одразу.


Оплата з використанням LiqPay на нашому сайті виглядає так:
1. Ви обираєте курс (тему), який бажаєте пройти (кожного разу на сторінці окремого курсу (теми), якщо Ви обираєте оплату через систему LiqPay, він додається у Корзину). В будь-який момент Ви можете увійти до Корзини та придбати вибрані курси (теми).
2. У якості способу оплати Ви обираєте платіжну систему LiqPay.
3. Після цього Вас переведуть на сторінку безпосередньої системи оплати LiqPay https://www.liqpay.com , де Ви підтверджуєте своє бажання сплатити вказану суму на користь вказаного продавця.
4. На сторінці Ви вказуєте активний номер свого мобільного телефону.
5. На вказаний номер отримуєте смс-повідомлення з паролем, який необхідно ввести в порожнє поле. Натискаєте «Підтвердити».
6. Далі у «Способі оплати» Ви обираєте пункт меню «Карта VISA/MASTERCARD», вказуєте номер своєї кредитної картки, строк її дії та CVV/CVC коди. Підтверджуєте операцію.
7. Переходите на сторінку проходження курсу!

Якщо Ви вперше використовуєте свою картку в системі LiqPay, то платіж не буде миттєвим – всі нові картки проходять перевірку, що забезпечує безпеку платежів!


Не перезавантажуйте і не закривайте сторінку з посиланням, доки не переконаєтесь, що курс доступний для проходження!


Більш детально про використання системи оплати LiqPay читайте у статті «Порядок купівлі електронних курсів через систему LiqPay»
 

Перед відвідуванням сайту оберіть один з варіантів: