23-08-2018

Шановні педагоги!

Вітаємо з початком нового  2018/2019 навчального року, головною особливістю якого стало впровадження реформи Нової української школи.


З турботою про вас і маленьких першокласників видавництво «Ранок» і авторські колективи підручників — переможців конкурсу 2018 року підготували повні НМК до кожного з них. До складу авторських груп увійшли провідні науковці, які є співрозробниками нового Держстандарту початкової освіти та Типових освітніх програм. До створення посібників, де органічно поєднано класичний підхід до навчання з новітніми ідеями викладання, долучилися також відомі вчителі-практики, тренери НУШ.


Підручники видавництва «Ранок» і навчально-методичні матеріали до них було успішно апробовано в пілотних школах України. Вперше в Україні видавництво впровадило новий формат посібника для учня — навчальний зошит, який, поєднуючи функції та можливості підручника й робочого зошита, значно розширює варіанти проведення уроків у 1 класі НУШ.


Кожний посібник відповідних НМК реалізує унікальні авторські методичні системи.Тому робота на уроці з підручником, методичними рекомендаціями та посібниками для учнів (робочими або навчальними зошитами, альбомами), дидактичними матеріалами об'єднана загальною логікою.Тільки ці посібники мають коректні посилання на відповідні теми та сторінки повних фінальних версій підручників видавництва «Ранок» для 1 класу НУШ. Авторські матеріали, що доповнюють підручники, увійшли тільки до наших робочих зошитів або були розміщені у інтернет-підтримці на офіційному сайті видавництва іnteractive.ranok.com.ua.

Інтернет-підтримка, розроблена до кожного з НМК, містить:

  • інтерактивне онлайн-тестування за темами уроків,
  • рекомендації щодо виконання завдань,
  • додаткові творчі завдання,
  • презентації та навчальні мультиплікаційні фільми.


Автори здійснюють постійну методичну онлайн-підтримку протягом року в межах вебінарів Інтерактивної школи творчого вчителя (першокласна сесія вже 29-31 серпня 2018 року !). Постійно викладають коментарі та додаткові матеріали, відповідають на питання  на Facebook у групах Математика "Ранок". Пілот, #хочувчитись @навчання грамоти ранок . пілот, #хочувчитись @я досліджую світ ранок . пілот.

Видавництво виконує свої обіцянки: авторські методичні посібники до підручників для 1 класу БЕЗКОШТОВНО отримають у вересні всі своєчасно зареєстровані вчителі.

Вся література видавництва в наявності в наших регіональних дистриб'юторів або на сайті ranok.com.ua. Електронна версія каталогів доступна за посиланням www.ranok.com.ua/catalogs

Дякуємо за співпрацю та бажаємо особливого й успішного року нам усім!

Перед відвідуванням сайту оберіть один з варіантів: