Supermemo

Додаткові можливості

Якщо натиснути на кнопку SuperMemo в лівому верхньому куті, ви перейдете на сторінку з інформацією про ваше навчання. Натиснувши на Моє навчання, ви побачите кількість призначених на сьогодні карток із новим матеріалом, кількість призначених повторень,  засвоєну частину курсу у відсотках.

Вкладка План дозволяє самостійно створити розклад занять: обрати кількість нових карток, яку ви хочете засвоювати щодня, й побачити, скільки часу витрачатиметься в такому разі на навчання й повторення щоденно та як довго триватиме повне проходження курсу.

У вкладці Календар можна корегувати процес повторювання: вмикати/вимикати повторення на конкретний день, лімітувати кількість повторень на день за бажанням тощо.

Програмою SuperMemo розроблено Словник, за допомогою якого можна швидко знайти переклад будь-якого слова в курсі. Для цього виділіть незрозуміле слово й натисніть кнопку Словник, що спливе. З’явиться меню, в якому ви знайдете переклад потрібного слова у словнику SuperMemo. У разі, якщо такого слова в словнику не знайдено, програма запропонує скористатися сервісом Google Перекладач.

Програмою передбачено можливість створення користувачем власних МемоКарт (відповідну кнопку розташовано на верхній панелі, а також у спливаючому вікні Словника) із завданнями типу «запитання — відповідь» й додавати їх до свого навчання й повторень. Крім того, користувач може додавати власні коментарі до будь-якої з карток, натиснувши на кнопку Додати коментар.

Перед відвідуванням сайту оберіть один з варіантів: