Supermemo

Про програму SuperMemo

SuperMemo — це програма для навчання за допомогою комп’ютера. За статистикою, окрема одиниця інформації (наприклад дата, число або нове слово іноземною мовою) зберігається у пам’яті кілька днів, якщо не згадувати про неї шляхом використання, асоціацій чи повторень. Послідовне повторення підсилює запам’ятовування, і таким чином проміжки, необхідні для утримання інформації в пам’яті, збільшуються. Аналізуючи процеси запам’ятовування й забування, SuperMemo знаходить оптимальний час для повторення вивченого матеріалу з мінімальною кількістю повторів і найменшими затратами часу для закріплення.

SuperMemo аналізує, наскільки добре користувач запам’ятовує повторення в день, коли виникає ризик забути. Таким чином мінімізується час, що затрачується на вивчення й повторення.

У SuperMemo коефіцієнт запам’ятовування, тобто ефективність заучування, вимірюється регулярними повтореннями. Проміжки між повтореннями встановлюються індивідуально й динамічно, так щоб полегшити для вас досягнення бажаного рівня.

SuperMemo дозволить вам запам’ятати більшу кількість одиниць інформації, якщо ви будете працювати регулярно й систематично. Тому рекомендується займатися за SuperMemo регулярно й за розкладом, в ідеалі — щоденно. Навіть 10–15 хвилин навчання за програмою на день принесуть задоволення й помітні результати. Ви назавжди запам’ятаєте граматичні правила, тому що будете їх відпрацьовувати на прикладах із реальної мовної практики. Цей метод застосовується у практичній частині курсу. SuperMemo за допомогою різноманітних інтерактивних вправ приносить як гарні результати, так і задоволення. 

Перед відвідуванням сайту оберіть один з варіантів: