Тести онлайн. Частина 3

Заняття 47. Правопис слів іншомовного походження

 • Час: 00:00/00:40:00
 • Питання: 0/12
 1. Букву і треба писати на місці всіх пропусків у рядку 

  (Кількість балів 1.00)

 2. Букву и треба писати на місці всіх пропусків у рядку 

  (Кількість балів 1.00)

 3. Апостроф треба писати на місці пропусків у всіх рядках, ОКРІМ 

  (Кількість балів 1.00)

 4. Подвоєння приголосних є в усіх словах рядка 

  (Кількість балів 1.00)

 5. Помилку в написанні слова іншомовного походження допущено в рядку 

  (Кількість балів 1.00)

 6. Усі подані речення односкладні безособові, ОКРІМ 

  (Кількість балів 1.00)

 7. (1) Ім’я Білла Гейтса найчастіше викликає у людей неоднозначні емоції. (2) Одні називають його творцем корпорац..ї зла, інші вважають, що він зробив величезний внесок у розвиток ринку операц..йних систем та індустр..ї програмного забезпечення загалом. (3) Мабуть, найголовнішою заслугою Білла є його бажання популяр..зувати комп’ютер. (4) Він був твердо впевнений у тому, що персональний комп’ютер стане незамінним на кожному робочому місці, і в кожному будинку. (5) Як ми бачимо, прогнози Гейтса справдилися.

  Слово справдилися в тексті можна замінити словами, ОКРІМ
   

  (Кількість балів 1.00)

 8. (1) Ім’я Білла Гейтса найчастіше викликає у людей неоднозначні емоції. (2) Одні називають його творцем корпорац..ї зла, інші вважають, що він зробив величезний внесок у розвиток ринку операц..йних систем та індустр..ї програмного забезпечення загалом. (3) Мабуть, найголовнішою заслугою Білла є його бажання популяр..зувати комп’ютер. (4) Він був твердо впевнений у тому, що персональний комп’ютер стане незамінним на кожному робочому місці, і в кожному будинку. (5) Як ми бачимо, прогнози Гейтса справдилися.

  Літеру и на місці пропуску треба писати в слові
   

  (Кількість балів 1.00)

 9. (1) Ім’я Білла Гейтса найчастіше викликає у людей неоднозначні емоції. (2) Одні називають його творцем корпорац..ї зла, інші вважають, що він зробив величезний внесок у розвиток ринку операц..йних систем та індустр..ї програмного забезпечення загалом. (3) Мабуть, найголовнішою заслугою Білла є його бажання популяр..зувати комп’ютер. (4) Він був твердо впевнений у тому, що персональний комп’ютер стане незамінним на кожному робочому місці, і в кожному будинку. (5) Як ми бачимо, прогнози Гейтса справдилися.

  Пунктуаційну помилку допущено в реченні
   

  (Кількість балів 1.00)

 10. (1) Ім’я Білла Гейтса найчастіше викликає у людей неоднозначні емоції. (2) Одні називають його творцем корпорац..ї зла, інші вважають, що він зробив величезний внесок у розвиток ринку операц..йних систем та індустр..ї програмного забезпечення загалом. (3) Мабуть, найголовнішою заслугою Білла є його бажання популяр..зувати комп’ютер. (4) Він був твердо впевнений у тому, що персональний комп’ютер стане незамінним на кожному робочому місці, і в кожному будинку. (5) Як ми бачимо, прогнози Гейтса справдилися.

  Вставною конструкцією ускладнено речення
   

  (Кількість балів 1.00)

 11. М’який знак на місці пропусків треба писати в усіх словах рядка 

  (Кількість балів 1.00)

 12. Помилку в написанні слова іншомовного походження допущено в рядку 

  (Кількість балів 1.00)

Час вичерпано
Перед відвідуванням сайту оберіть один з варіантів: