Тести онлайн. Частина 3

Заняття 48. Правопис складних і складноскорочених слів

 • Час: 00:00/00:40:00
 • Питання: 0/12
 1. Разом треба писати всі слова в рядку, ОКРІМ 

  (Кількість балів 1.00)

 2. Разом треба писати всі слова в рядку 

  (Кількість балів 1.00)

 3. Через дефіс треба писати слова в усіх рядках, ОКРІМ 

  (Кількість балів 1.00)

 4. Через дефіс треба писати всі слова в рядку 

  (Кількість балів 1.00)

 5. (1) Звідси видно пів/Києва. (2) Праворуч багато/поверхові будинки. (3) Ліворуч універ/маг склом на сонці виблискує. (4) Далі здоровенницька десяти/поверхова міськ/рада (скiльки ж то у нiй людей радиться — така велика!). (5) Десь за мiськ/радою вежа телевiзiйна небо аж у космос проштрикує.

  Дефіс треба ставити у слові
   

  (Кількість балів 1.00)

 6. (1) Звідси видно пів/Києва. (2) Праворуч багато/поверхові будинки. (3) Ліворуч універ/маг склом на сонці виблискує. (4) Далі здоровенницька десяти/поверхова міськ/рада (скiльки ж то у нiй людей радиться — така велика!). (5) Десь за мiськ/радою вежа телевiзiйна небо аж у космос проштрикує.

  Вставлена конструкція є в реченні
   

  (Кількість балів 1.00)

 7. (1) Дерева з ясно/жовтим, золотаво/блискучим, або червоним листям, освіченим сонячним світлом, з/помежи ще зелених дерев [...] вже з/далеку в очі. (2) А поміж величезними, рядом стоячими яворами і густо засадженими іншими деревами головної алеї зависала рання мряка великими безформними шматами. (3) Свіжий, потрохи землистий запах наповняв воздух. (4) В парку панувала тишина, і лиш кілька помічників огородника і кілька малих дівчат снувалося по алеях, змітали листя з доріг і вивозили кудись. (5) Крім них, не було нікого видко.

  На місці пропуску в першому реченні має бути слово
   

  (Кількість балів 1.00)

 8. (1) Дерева з ясно/жовтим, золотаво/блискучим, або червоним листям, освіченим сонячним світлом, з/помежи ще зелених дерев [...] вже з/далеку в очі. (2) А поміж величезними, рядом стоячими яворами і густо засадженими іншими деревами головної алеї зависала рання мряка великими безформними шматами. (3) Свіжий, потрохи землистий запах наповняв воздух. (4) В парку панувала тишина, і лиш кілька помічників огородника і кілька малих дівчат снувалося по алеях, змітали листя з доріг і вивозили кудись. (5) Крім них, не було нікого видко.

  Разом у тексті треба писати слово
   

  (Кількість балів 1.00)

 9. (1) Дерева з ясно/жовтим, золотаво/блискучим, або червоним листям, освіченим сонячним світлом, з/помежи ще зелених дерев [...] вже з/далеку в очі. (2) А поміж величезними, рядом стоячими яворами і густо засадженими іншими деревами головної алеї зависала рання мряка великими безформними шматами. (3) Свіжий, потрохи землистий запах наповняв воздух. (4) В парку панувала тишина, і лиш кілька помічників огородника і кілька малих дівчат снувалося по алеях, змітали листя з доріг і вивозили кудись. (5) Крім них, не було нікого видко.

  Пунктуаційну помилку допущено в реченні
   

  (Кількість балів 1.00)

 10. (1) Дерева з ясно/жовтим, золотаво/блискучим, або червоним листям, освіченим сонячним світлом, з/помежи ще зелених дерев [...] вже з/далеку в очі. (2) А поміж величезними, рядом стоячими яворами і густо засадженими іншими деревами головної алеї зависала рання мряка великими безформними шматами. (3) Свіжий, потрохи землистий запах наповняв воздух. (4) В парку панувала тишина, і лиш кілька помічників огородника і кілька малих дівчат снувалося по алеях, змітали листя з доріг і вивозили кудись. (5) Крім них, не було нікого видко.

  Відокремлений додаток є в реченні
   

  (Кількість балів 1.00)

 11. Разом треба писати всі слова в рядку 

  (Кількість балів 1.00)

 12. Через дефіс треба писати всі слова в рядку 

  (Кількість балів 1.00)

Час вичерпано
Перед відвідуванням сайту оберіть один з варіантів: